Kiek kainuoja patirtis?

Lawgents.eu džiaugiasi pasidalindami, kad atstovaujant kliento interesus, SIMAS BANYS po kruopštaus ir konstruktyvaus derybų proceso, verslo subjektų veiklos analizės, pasiekė taikos susitarimą, statybų rangos byloje, taip užbaigiant teisinį ginčą teisme.

Susitarimas buvo pasirašytas netik nutraukiant ginčą, bet ir Šalys susitarė tęsti abipusį bendradarbiavimą, siekdamos ateityje išvengti panašių situacijų ir įgyvendinti dar didesnius projektus.

Simas Banys įstojąs į procesą atsakovo pusėje, vertino situaciją pagal verslo procesų efektyvumo, ekonomiškumo ir pelningumo principą, taikydamas teisės normas ir teismų praktiką. Pateikė abiem ginčo pusėms galimus scenarijus ir/ar ateities bendradarbiavimo galimybes akcentuodamas, kad „ar šiandiena norime būti teisus, ar norime kurti išskirtinį verslą, nuo to priklausys tolimesnė retorika ir/ar demonstruojam raumenis, ar iškarto einam prie sprendimų?” Kas nulėmė ir leido prie derybų stalo sukviesti jau ne viduriniosios grandies ambicingus vadovus, kuriems reikia našumo rodiklių, o vadovus/savininkus, kurie aiškiai atsakytu vieni kitiems į keliamus procese klausimus.

Kas nulėmė, kad visi pasimatavę EGO ir teisini išprusimą, visgi gebėjo išgirsti, kas naudinga ilgoje distancijose ir sutikti, kad derybos – raktas į verslo sėkmę;

Pasiektas bendras tikslas – suteikti klientams aukščiausio lygio paslaugas ir produktus, išsaugoti partnerystę, bei kartu stiprinti abiejų įmonių verslo poziciją ir verslo etika.

O teismine praktika, paliko kurti kitiems kolegoms.