Privatumo politika

Kas prižiūri?
S.Banys , buveinė : S.Daukanto g. 13 – 11 , Klaipėda, Lietuva prižiūrį domeną www.manoteisininkas.lt (Toliau – manoteisinikas.lt).

Kaip ir dauguma interneto svetainių, „manoteisininkas.lt“ svetainė renka duomenis apie www.manoteisininkas.lt  lankytojus. Tai padeda „manoteisininkas.lt“ suprasti, kiek funkcionali yra mūsų interneto svetainė, ir kaip ją tobulinti ateityje.

Rinkdama duomenis interneto svetainėje, „manoteisininkas.lt“  vadovaujasi šia Privatumo politika, kurioje rasite informaciją apie tai, kokius duomenis „manoteisininkas.lt“  renka, kaip šiuos duomenis naudoja, ir kas turi prieigą prie šių duomenų.

Jūs turite daug teisių, kurios leidžia Jums kontroliuoti savo privatumą, ir „manoteisininkas.lt“  užtikrina galimybę jomis pasinaudoti. „manoteisininkas.lt“  svarbu sudaryti Jums sąlygas naudotis savo teisėmis, tad toliau rasite informaciją, kaip tai galite padaryti.

Skirkite laiko perskaityti šią politiką ir, jei turėtumėte klausimų ar pastebėjimų dėl šios politikos, susisiekite su „manoteisininkas.lt“.

Jūsų duomenų valdytojas

Dėl Jūsų duomenų apsaugos galite susisiekti elektroniniu paštu: info@manoteisininkas.lt .

Kokius duomenis renka „manoteisininkas.lt“ ir kaip juos naudoja

Interneto svetainės lankomumo statistika

„manoteisininkas.lt“ nuolat tobulina savo interneto svetainę ir siekia, kad naudotis ja būtų kuo lengviau. Todėl mums būtina žinoti, kuri informacija yra aktualiausia svetainės lankytojams, kaip dažnai jie jungiasi, kokias naršykles ir įrenginius naudoja, kokį turinį dažniausiai skaito, iš kokių regionų jie yra – tad renkami panašūs demografiniai bei statistiniai duomenys.

„manoteisininkas.lt“  renka šią informaciją naudodama automatinį „Google Analytics“ įrankį, kuris leidžia mums užfiksuoti ir analizuoti, kaip lankytojai naudojasi interneto svetaine.

Čia rasite daugiau informacijos apie tai, kaip veikia „Google Analytics“ ir kokią informaciją šis įrankis leidžia rinkti ir analizuoti – https://support.google.com/analytics/answer/1012034?hl=lten&ref_topic=6157800

Būdama verslo įmone, mes naudojame šiuos duomenis turėdama teisėtą interesą geriau suprasti apie svetainės lankytojų poreikius ir pageidavimus tam, kad galėtume geriau administruoti svetainę ir jos turinį.

Bet kada galite išjungti duomenų apie Jus rinkimo funkciją „Google Analytics“, kaip tai atlikti yra aprašoma čia: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/.

Serverio įrašai

Serveris, kuriame talpinama „manoteisininkas.lt“  interneto svetainė, taip pat gali įrašyti užklausas, kurias pateikiate serveriui (Jūsų atidaromos interneto svetainės adresas, Jūsų naudojamas įrenginys ir naršyklė, Jūsų IP adresas ir prisijungimo laikas). Šie duomenys yra naudojami tik techniniais tikslais – užtikrinti, kad svetainė tinkamai ir saugiai veiktų, bei išnagrinėti galimus saugumo pažeidimus.
Pagrindas šių duomenų rinkimui ir naudojimui yra „manoteisininkas.lt“  teisėtas interesas užtikrinti „manoteisininkas.lt“  interneto svetainės techninį prieinamumą ir saugumą.

Slapukai (angl. Cookies)

Kas yra slapukai?

Slapukas yra nedidelis tekstinis elementas, kurį interneto svetainė išsaugo Jūsų kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje, kai apsilankote svetainėje. Tai leidžia svetainei tam tikrą laiką prisiminti Jūsų veiksmus ir nustatymus (tokius kaip prisijungimo vardas, kalba, raidžių dydžiai ir kiti vaizdo nustatymai) tam, kad Jums nereiktų kaskart juos įvesti pakartotinai apsilankius svetainėje ar naršant po jos atskirus tinklapius.

Kaip „manoteisininkas.lt“  naudoja slapukus?

„manoteisininkas.lt“  naudoja slapukus, kad surinktų Jūsų IP adreso ir naršymo informaciją, tokią kaip aplankytos interneto svetainės ar kiekviename tinklapyje praleistas laikas. Tai leidžia interneto svetainei prisiminti Jūsų sistemą ir nustatymus.

Kiti slapukai leidžia „manoteisininkas.lt“  stebėti svetainės srautus ir vartotojų veiksmus svetainėje – „manoteisininkas.lt“  šiuos duomenis naudoja lankytojų elgesio analizei bei tam, kad pagerintų lankymosi svetainėje patirtį. Šie slapukai yra įdiegiami ir naudojami „Google Analytics“ įrankio pagalba.

Slapukai yra įdiegiami Jūsų įrenginyje tik Jums sutikus, išskyrus slapukus, kurie reikalingi išimtinai techniniam svetainės veikimui užtikrinti. Pažymėtina, kad, jei nesuteikiate interneto svetainei teisės naudoti slapukus, kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies arba visiškai neveikti.

Teisinis pagrindas naudoti slapukus yra „manoteisininkas.lt“  teisėtas interesas užtikrinti interneto svetainės techninį funkcionavimą. Tais atvejais, kai slapukai naudojami siekiant prisiminti Jūsų pasirinktis bei kaupti statistiką, teisinis pagrindas slapukų naudojimui yra Jūsų sutikimas.

Kaip valdyti slapukus?

Jūs galite bet kada vos panorėję valdyti ir / arba ištrinti slapukus – kaip tai padaryti, sužinosite čia: http://www.youronlinechoices.com/. Galite ištrinti visus Jūsų įrenginyje jau esančius slapukus; be to, daugumoje naršyklių galite nustatyti, kad jos neleistų įdiegti slapukų. Tačiau jei tai padarysite, gali tekti rankiniu būdu įvesti savo pageidaujamus nustatymus kaskart apsilankius interneto svetainėje. Be to, kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.

Rinkodara

Rinkodaros slapukai naudojami lankytojams stebėti daugelyje svetainių Tuo siekiama rodyti atskiram naudotojui pritaikytus ir jį dominančius skelbimus.
Jei „manoteisininkas.lt“  interneto svetainėje užsisakysite „manoteisininkas.lt“  naujienlaiškį ar kitu būdu suteiksite mumis per verslo kontaktinius duomenis, „manoteisininkas.lt“  gali komunikuoti su Jumis ar siųsti Jums informaciją, naujienlaiškius ar Jus dominančius pranešimus pagal užklausą.

Kontaktinių duomenų naudojimas

Jūsų kontaktinius duomenis el. adresą naudojame tik atsakant į Jūsų užklausas arba Jums užsisakius naujienlaiškį per „manoteisininkas.lt“ išsiunčiame mūsų publikuojamas naujienas.

Profiliavimas

„manoteisininkas.lt“ gali naudoti interneto svetainės lankytojų statistinius duomenis tam, kad analizuotų lankomumo bei demografines tendencijas, tačiau „manoteisininkas.lt“ nesukuria individualių asmeninių profilių kiekvienam lankytojui.

Kas turi prieigą prie Jūsų duomenų

Prieigą prie statistinių duomenų apie „manoteisininkas.lt“ lankytojus turi mūsų darbuotojai ar nariai, kurie prižiūrį duomenų analizę ir interneto svetainės tobulinimą.

Taip pat, prieigą prie techninių įrašų gali turėti „S.Banys ir partneriai“ partneriai, kurie teikia interneto svetainės turinio valdymo įrankius arba svetainės talpinimo (angl. hosting) paslaugas.

„Google Analytics“ įrankį suteikia įmonė „Google Inc.“ (JAV įmonė), tad ji taip pat turi prieigą prie šiuo įrankiu surinktų statistinių duomenų. „Google Inc.“ yra įsipareigojusi taikyti ES-JAV Privatumo skydo principus, kurie užtikrina, kad paslaugų teikėjas atitinka ES privatumo standartų reikalavimams. Šiam teikėjui taip pat taikomi sutartiniai įpareigojimai užtikrinti privatumą. Apie tai galite paskaityti čia: https://www.google.com/analytics/terms/dpa/dataprocessingamendment_20160909.html.

Prieigą prie slapukų turime mes.

Kiek ilgai išsaugome duomenis

„S.Banys ir partneriai“. naudoja surinktus duomenis analizei iki trijų mėnesių.

Slapukai paprastai galioja trumpai (vieną dieną, savaitę ar mėnesį), bet kai kuriais atvejais gali galioti ir iki vienerių metų.

Jūsų teisės ir kaip galite jomis pasinaudoti

Susisiekę  el. paštu info@manoteisininkas.lt  galite pasinaudoti savo teise:

  • prašyti ištrinti Jūsų asmens duomenis;
  • susipažinti su tvarkomais Jūsų asmens duomenimis;
  • prašyti ištaisyti Jūsų asmens duomenis;
  • jei taikytina, atšaukti sutikimą leisti tvarkyti Jūsų asmens duomenis.

Kai kuriais atvejais Jūs galite turėti teisę prašyti apriboti Jūsų asmens duomenų tvarkymą arba nesutikti, kad būtų tvarkomi Jūsų asmens duomenys.

Jūs galite naudotis savo teisėmis pagal galiojančias ES ir vietos teisės aktų nuostatas.

Jei Jums paprašius Jūsų asmens duomenys yra ištrinami, mes  išsaugosim tik tokios informacijos kopijas, kurios yra būtinos siekiant apsaugoti trečiųjų šalių teisėtus interesus, laikytis valstybės institucijų įpareigojimų, spręsti ginčus, atpažinti trikdžius arba įpareigoti laikytis bet kokių susitarimų, kuriuos esate sudarę su mumis.

Galite išjungti slapukus per savo naršyklės nustatymus arba apsilankę čia:

Teisė pateikti skundą

Jei buvo pažeistos Jūsų teisės į privatumą, galite pateikti skundą atitinkamai valdžios institucijai. Tokių institucijų kontaktinius duomenis rasite čia: http://ec.europa.eu/newsroom/article29/item-detail.cfm?item_id=612080.