Sutarčių teisė

Sutarčių teisė

Sutarčių teisė, klientai dažnai prašo geros sutarties greitai, tačiau greitai daromos tik tipinės ir labai mažą vertę turinčios sutartys. Norint geros sutarties, teks atraitoti rankoves ir paplušėti ilgiau, nes kokybiškai paruošti teisinę sutartį užtrunka nemažai laiko. Sutarčiai paruošti reikia išsamios informacijos apie sutarties objektą, šalis, atsiskaitymus, įvertinti kuo daugiau galinčių kilti rizikos veiksnių ir t.t., tai sudėtingas, reikalaujantis kruopštumo ir analitiškumo darbas.
Simas Banys šioje srityje specializuojasi nuo 2009 m. ir turi daug patirties ruošiant tarptautines, viešųjų pirkimų, nekilnojamųjų – kilnojamųjų daiktų, intelektinės nuosavybės, autorių, sportininkų – kontraktus ir kitų tipų sutartis. Tad sukaupta patirtis leidžia pagreitinti šį procesą.
Neretai net teisininkui labai sunku sutartyje įžvelgti visas paslėptas rizikas ir pavojus jau sudarytose sutartyse, kurioms nebuvo taikoma analizė. Jeigu kreipsitės į mūsų teisininką dar iki derybų su partneriu pradžios ar bent sutarties sudarymo momentu, suteiksime Jums pilną Jūsų interesų teisinę apsaugą – konsultuojant, vedant derybas, ruošiant, analizuojant, koreguojant – teikiant pastabas sutarčių sudarymo klausimais.
Iškilus nesutarimams pasistengsime sutaikyti, o nepavykus paruošime ieškinius dėl sutarčių nutraukimo, ginčijimo, sąlygų pakeitimo, pripažinimo negaliojančiomis ir t.t.
Ruošiame visų tipų sutartis: vienašales, dvišales, daugiašales, atlygtines, neatlygintines, realines, konsensualines, rizikos, ekvivalentines, santuokos, skyrybų, verslo, pirkimo – parvadimo, paveldėjimo ir kitas.

Kreipkitės telefonu +370 683 02037 arba el. paštu: info@manoteisininkas.lt

www.manoteisininkas.lt - visos teisinės paslaugos